Yeni Ürünler


HAKKIMIZDA

PERSONEL GİYİM  !
AKÇAY PERSONEL GİYİM  iş giysisi,tasarım, rahatlığı  birleştirir. Mevcut tasarımlar , modern kesimler , ince  detaylar ve % 100  tasarım -AKÇAY PERSONEL GİYİM   'de.

Her ihtiyaç ve her zevke uygun profesyonel otel ve restoran ve Personel  kıyafetlerini bulabilirsiniz. Aşçı ceketleri ve şef pantolonları gibi çok çeşitli rahat servis kıyafeti ve çalışma kıyafeti ile oda bakımı ve sağlıklı yaşam personeli için  iş kıyafetleri üretmekte ve satışını  yapmaktayız . Geniş kaliteli gastronomi ve otel giyim çeşitlerimizden kendinize uygun olanı hemen satın alabilirsiniz. Koleksiyonlarımız , klasik, modern tarzlar  için  hazırlanmış ve  klasik  tarzlara kadar çeşitlilik sunar . Yiyecek içecek sektöründe çalışan  personel kıyafetlerimizi  modaya uygun şekilde  bulabilirsiniz .AKÇAY PERSONEL GİYİM   , gastronomi kıyafetlerinde sürekli   yeni modeller belirler  ve personelinizi mutfakta ve hizmette günlük işler için şık hale getirir. Her amaç için doğru kesim  ve üretim vardır. AKÇAY PERSONEL GİYİM  'iş kıyafeti konusunda  her sektörde  destek  sağlar.

Şef Ceket 
Geniş seçim ve kombinasyon çeşitliliği
Yiyecek içecek kıyafetlerimiz de yeni profesyonel modayı modaya uygun renklerde, kesimlerde, desenlerde ve ölçülerde  bulabilirsiniz.   kendi tasarım  koleksiyonunuzu oluşturun.  sportif bistro önlükleri veya cafe restaurant  önlükleri,  garson gömleklerini ve garson pantolonları , şef ceketlerini ve şef şapkalarını. Restoran ınıza veya otelinize  modeller  belirleyin,   AKÇAY PERSONEL GİYİM   kıyafetleri ile!

Kişiselleştirme ve ısmarlama
Ayrıca AKÇAY PERSONEL GİYİM   tarafından hazırladığınız kıyafetlere kişisel bir dokunuş da verebilirsiniz, nakış  Servisimizi kullanın! İster isminizi , ister  logonuzu , ister renkli ister düz olsun, hassas nakış makinelerimiz hemen hemen her şeyi işleyebilir ve şefinizin ceketini, önlüklerini veya iş kıyafetlerini. Firma logonuz şefin ceketi üzerinde  doğrudan müşterilerinize  gösterir. Logonuzu, her tür tekstil ürünlerine işleyebiliyoruz . Henüz bir logonuz yok mu? Öyleyse firmanıza  uygun bir logo tasarlayıp  bize  vermeniz  yeterlidir. Müşteri hizmetlerimiz,  logonuzun   kıyafetlerinizin   kişiselleştirilmesi konusunda size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyar. Modellerimiz tam olarak çalışanlarınız için uygun değil mi? Sorun değil! Ayrıca, özel boyutlara özen gösteriyoruz ve size özel ısmarlama iş kıyafetleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Güvenli, stressiz, hızlı!
Kusursuz hizmete büyük önem veriyoruz. Kumaşlarımızın uzun ömürlü, nefes alabilen,  bakımı kolay gibi işlevsel özelliklerinden yararlanın.

Daha iyi hizmet sayesinde daha fazla satış
Gastronomide ciroda bir artış elde edebilirsiniz, özellikle daha iyi hizmet sayesinde! Size memnun misafirler ve müşteriler için basit olanaklar sunuyoruz -AKÇAY PERSONEL GİYİM.

AKÇAY PERSONEL GİYİM    tarafından tasarlanan personel  kıyafetlerinizi stres ve risk olmadan sipariş edebilirsiniz. Bizimle günün 24 saati,istediğiniz saatte alışveriş yapabilirsiniz . Yalnızca 48 saatlik teslimat süremizle, sipariş verdiğiniz hizmeti veya personel  kıyafetlerinizi kısa bir süre sonra size ulaştırırız. Ayrıca, mal siparişinizle ilgili herhangi bir risk almazsınız - teslimattan sonraki 10 gün içinde   logo işlenmemiş   kıyafetlerinizi  hiçbir sebep göstermeden iade edebilirsiniz.

AKÇAY PERSONEL GİYİM  size kaliteyi en iyi fiyatlarla sunuyor!