JOBELINE Berufsmode çekici bir şekilde farklı!
JOBELINE tarafından iş giysisi, fonksiyon ve tasarım, konfor ve trend bilincini birleştirir. Mevcut trendler, modern kesimler, pratik fonksiyonlar, sevgi dolu detaylar ve% 100 özel tasarım - JOBELINE'da her ihtiyaç ve her zevke uygun profesyonel otel ve restoran kıyafetleri bulacaksınız. Aşçı ceketler ve şef pantolonları gibi çok çeşitli rahat servis kıyafeti ve fonksiyonel pişirme kıyafeti ile oda bakımı ve sağlıklı yaşam personeli için Kasacks veya Chasubles gibi iş kıyafetleri sunmaktayız. Geniş kaliteli gastronomi ve otel giyim çeşitlerimizden kendinizi ikna edin. Koleksiyonlarımız, modern trend bilincinden klasik-zamansızlara, rustik tarz için sevgiyle hazırlanmış geleneksel tarzlara kadar uzanmaktadır. Yiyecek içecek kıyafetlerimizi birçok klasik ya da modaya uygun renkte bulacaksınız. JOBELINE, gastronomi kıyafetlerinde yeni trendler belirliyor ve personelinizi mutfakta ve hizmette günlük işler için şık hale getiriyor. Her amaç için doğru kesim vardır: geniş ve gevşek veya şekil sarılma ve montaj. JOBELINE'dan kıyafetler sizi her alanda destekliyor.

Kravat Terry
Şef Ceket Paolo gri
Geniş seçim ve kombinasyon çeşitliliği
Yiyecek içecek kıyafetlerimizde yeni profesyonel modayı modaya uygun renklerde, kesimlerde, desenlerde ve boyutlarda bulacaksınız. İlham alın ve yaratıcı olun! Şık kombinasyonlar için çeşitli modeller uygundur - şık öğeler için kendi moda koleksiyonunuzu oluşturun. Şık üstleri ve sportif bistro önlükleri veya şık önlükleri, lüks garsonların gömleklerini ve garsonların şortlarını, şef ceketlerini ve şef şapkalarını, bluzlarını ve eteklerini birleştiren kıyafetinizi tarzınıza uydurun ... seriyi kullanın - büyük boyutlarda bile. Restoranınıza veya otelinize tekstil trendlerini koyun, JOBELINE tarafından gastronomi kıyafetleri ile!

Kişiselleştirme ve ısmarlama
Ayrıca JOBELINE tarafından hazırladığınız kıyafetlere kişisel bir dokunuş da verebilirsiniz - Einstick-Servisimizi kullanın! İster ismin, ister monogramın veya logonun, ister renkli ister düz olsun, hassas nakış makinelerimiz hemen hemen her şeyi işleyebilir ve şefinizin ceketini, önlüklerini veya Vorbinder'ı veya pişirme pantolonunu profesyonelliğin son dokunuşunu kaçırabilir. Bununla birlikte, logonuzun belirli gereksinimleri karşılaması gerekir, böylece tekstil terbiyesinde kullanabilirsiniz. Gastronomi bilgilerinizi şefin ceketi üzerindeki logonuzla - kartvizit doğrudan göğsünüzde gösterir. Logonuz uygun değilse, sadece logo optimizasyonumuzu kullanın. Logonuzu, her tür tekstil kişiselleştirmesi için kullanılabilecek şekilde tasarlıyoruz. Henüz bir logonuz yok mu? Öyleyse evinize uygun bir logo tasarlayalım. Müşteri hizmetlerimiz, bir logo oluşturulması ve tekstillerinizin kişiselleştirilmesi konusunda size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyar. Servis kıyafetlerinizi ve yemeklerinizi çeşitli tekniklerle hassaslaştırabiliriz. El yapımı bir nakışla, zarif bir baskıyla veya modern bir lazer markalamasının varlığını gösterir. Modellerimiz tam olarak çalışanlarınız için uygun değil mi? Sorun değil! Ayrıca, özel boyutlara özen gösteriyoruz ve size özel ısmarlama iş kıyafetleri konusunda yardımcı oluyoruz.

LÄTZSCH-RZE Taras böğürtlen-Einstickung
Kochm-tze-Franz-evrensel-beyaz
Güvenli, stressiz, hızlı!
Kusursuz hizmete büyük önem veriyoruz. Tekstillerimizin uzun ömürlü kalitesinden ve nefes alabilen, demir geçirmez veya bakımı kolay gibi işlevsel özelliklerinden yararlanın. Ve eğer kullanım belirtileri görürseniz veya yeni personel edinmek istiyorsanız, ürünlerimizin birçoğunu yıllar içinde satın alabilirsiniz - uzun süreli kullanılabilirlik garantimiz sayesinde! JOBELINE tarafından bir ceket kalın ve ince boyunca sizinle birlikte gider.

Daha iyi hizmet sayesinde daha fazla satış
Gastronomide ciroda bir artış elde edebilirsiniz, özellikle daha iyi hizmet sayesinde! Size memnun misafirler ve müşteriler için basit olanaklar sunuyoruz - JOBELINE dergimizi keşfedin ve günlük çalışmalarınızı ipuçlarımızla ve püf noktalarımızla nasıl daha eğlenceli hale getirebileceğinizi öğrenin.

Servisiniz bir bakışta
Burada JOBELINE tarafından tasarlanan gastronomi kıyafetlerinizi stres ve risk olmadan sipariş edersiniz. Bizimle günün 24 saati, günün 24 saati istediğiniz saatte alışveriş yapabilirsiniz - bu, günün her saati rahat alışveriş keyfi anlamına gelir. Yalnızca 48 saatlik teslimat süremizle, sipariş verdiğiniz hizmeti veya pişirme kıyafetlerinizi kısa bir süre sonra elinizde tutabilirsiniz. Ayrıca, mal siparişinizle ilgili herhangi bir risk almazsınız - teslimattan sonraki 10 gün içinde tam bir iade hakkınız vardır ve yiyecek içeceklerinizi hiçbir sebep göstermeden iade edebilirsiniz.
JOBELINE size kaliteyi en iyi fiyatlarla test ediyor! Ayrıca Sonderanf